با دروناَپ، در اینستاگرام به راحتی تجارت کنید / ویدئو

دروناَپ > مقالات  > با دروناَپ، در اینستاگرام به راحتی تجارت کنید / ویدئو
فروشگاه ساز رایگان دروناَپ

با دروناَپ، در اینستاگرام به راحتی تجارت کنید / ویدئو

بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خود هستند و البته همگی مایل اند با انجام هزینه ای بسیار کم، بازگشت سرمایه معقولی داشته باشند. افزایش فروش یکی از مهم ترین دغدغه ی آنهاست.

برای شروع کسب و کار آنلاین خود ابتدا باید محصول مناسبی برای فروش انتخاب کنید و سپس به دنبال بهترین روش های فروش محصول خود باشید.

 

چطور فروش خود را افزایش دهیم؟

اگر در حال حاضر محصولی برای فروش انتخاب کرده اید و فقط به دنبال روشی کارآمد برای افزایش فروش خود هستید، به شما پیشنهاد می کنم مقاله “اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ” را مطالعه کنید.

دروناَپ با بررسی نیاز کسب و کار ها برای فروش اینترنتی، اپیلیکیشن خود را منتشر کرده است. با کمک دروناَپ لازم نیست هزینه های زیادی را صرف راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود کنید. 

فروشگاه ساز رایگان دروناَپ به شما امکان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی مخصوص در قالب اپلیکیشن می دهد و پس از ثبت نام در آن، می توانید محصولات تان را به فروشگاه خود اضافه کنید.

اگر در حال حاضر محصولاتتان را در اینستاگرام می فروشید، می توانید لینک فروشگاهی تان را در بیو اینستاگرام خود قرار دهید و کار خود را حرفه ای تر پیش ببرید و از مشتریان خود بخواهید با بازدید از فروشگاه اختصاصی شما، خرید خود را انجام دهند.

این فروشگاه با ایجاد درگاه پرداخت امن، سبب جلب اعتماد و راحتی مشتریان شما خواهد شد و فروش اینترنتی شما را افزایش خواهد داد.

شما نیز می‌توانید به سادگی هزینه های محصولاتتان را آنلاین دریافت کنید و به سادگی تراکنش های مالی خود را مدیریت کنید.

در ضمن این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و درآمد آن از درصد بسیار کمی از فروش فروشنده، تامین می شود. 

شما می توانید این اپلیکیشن را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و با چند کلیک ساده فروشگاه خود را بسازید و فروش آنلاین خود را در قالب یک فروشگاه حرفه ای آغاز کنید، تا هم خود و هم کاربران اینستاگرام تان از این تجربه خوب لذت ببرید.

 

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت