برند سازی در اینستاگرام

دروناَپ > برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام

برند سازی در اینستاگرام به نظر کار بسیار سختی می آید. خیلی از برندها را در اینستاگرام دیده ایم که پروفایل خود را شبیه به یک خانه ی متروکه کرده اند. معمولا با یک پیج با ۱۵ عکس، ۱۵۰ دنبال کننده و بدون هیچ آپدیتی در چند ماه گذشته مواجه خواهید شد.

اگر شما این مقاله را می خوانید و می دانید که در این دسته از برند ها هستید – مشکلی نیست – ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. ادغام اینستاگرام با استراتژی های بازاریابی و برندینگ برای هر کسب و کاری که بخواهد گسترش یابد، ضروری است.

ولی برندینگ اینستاگرام کار راحتی نیست. جلب اعتماد، تعامل و توجه کاربران اینستاگرام هم به سادگی امکانپذیر نیست. در حقیقت، سایت eMarketer این حقیقت را کشف کرده است که کمتر از ۵۰٪ از برند ها در اینستاگرام فعالیت مفید دارند.

برندینگ در اینستاگرام

مزایای برندینگ در اینستاگرام
با دارا بودن بیش از نیم میلیارد کاربر، فرصت بسیار زیادی برای دیده شدن وجود دارد. Pew Research در تحقیقات خود یافته است که ۳۵٪ از کاربران اینستاگرام در سال ۲۰۱۵ روزی چند مرتبه آن را چک کرده اند. و تقریبا ۶۰٪ از کاربران اعتراف کرده اند که روزانه حداقل یک مرتبه به اینستاگرام سر زده اند.

به این موضوع فکر کنید که برای نشان دادن تبلیغتان برای این مقدار نمایش چقدر باید هزینه کنید؟ با وجود این که شما ۶۰٪ از کاربران اینستاگرام را در اکانتتان ندارید، این شانس را دارید که با این افراد ارتباط برقرار کنید و برند خود را تبلیغ کنید.

شما اعتماد میسازید
زمانی که استراتژی برندسازی در اینستاگرام خود را اجرا کنید، مقدار بسیار زیادی از اعتماد فالوورهایتان را به دست می آورید. اطلاعات دیگری از eMarketer نشاند می دهد که ۳۵٪ از کاربران شبکه های اجتماعی به برند ها اعتماد کرده و تحت تاثیر خرده فروشان قرار می گیرند.

در حالی که این عدد به نظر کم می رسد، تاثیر قرار دادن یک سوم از فالوور های اینستاگرامتان در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. اینستاگرام بهترین جا برای به نمایش گذاشتن برند شما، خلاقیت و جنبه های بصری کالاهای شما است.

با استفاده از تصاویر و ویدئوهای جذاب، زیبایی محصولاتتان را نمایش می دهید. حتی کسب و کارهایی که خودشان را بدون “تصاویر جذاب” در نظر می گیرند می توانند از تصاویری برای نمایش کسب و کار خود استفاده کنند.

اگر به برندسازی در اینستاگرام علاقه مند شدید می توانید مقاله کامل برندسازی در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

تاریخ

8 جولای 2019

دسته بندی

شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری