اهمیت استوری در کسب و کار

دروناَپ > اهمیت استوری در کسب و کار

اهمیت استوری در کسب و کار

اهمیت گذاشتن استوری در کسب و کار :
استوری اینستاگرام قابلیتی است که می توان به کمک آن، در حالتی خودمانی تر با مخاطب ارتباط برقرار کرد.
استوری اینستاگرام قابلیت های جالبی دارد که می توان به کمک آنها عکس های جذاب تر ساخت.
از قابلیت های دیگر استوری می توان به قابلیت پخش برعکس، استفاده از لینک، تگ لوکیشن و هشتگ، استفاده از استیکر و اموجی و … اشاره کرد.
برخی از این راهکارها عبارتند از ؛ افزودن لینک، هشتگ و لوکیشن به استوری، اعلان از پست های جدید، اعلان از آفرها و تخفیف ها و کمپین ها و …
مزایای استوری در کسب و کار:
1-یادآوری پست های جدید به کاربران
2-از مخاطبان خود سوال بپرسید.
3-آفرها و پیشنهاداتی را به مخاطبانتان ارائه دهید
4-در استوری خود لینک، لوکیشن و هشتگ قرار بدهید .هم اکنون برای افرادی که بیش از ۱۰ هزار فالوور دارند امکان لینک گذاری فراهم شده است.
5-بهتر است در Story از پشت صحنه کسب‌ وکارمان مطلب بگذاریم. از اتفاقات روزمره‌ی کسب‌وکارمان عکس و فیلم بگذاریم.
مثلا:
اگر تولد یکی از همکاران‌ مان است.
اگر مشتری وفاداری به ما مراجعه می‌کند.
برخی مواقع خبر مهمی دارید، محصول جدیدی آورده‌اید، تصمیم گرفته‌اید که یک فروش ویژه برای مدت بسیار محدود برقرار کنید، یک کوپن تخفیف با مدت اعتبار کوتاه معرفی کنید و … و فرصتی و یا حتی دلیلی برای طراحی گرافیکی پست مربوط به آن ندارید، در این حالت، استوری بهترین محل برای انتشار آن است.
همچین در Story می‌توانید کارکرد یک محصول را نشان دهید. در حین کار از آن محصول عکس یا فیلم بگیرید و توضیح کوتاهی در مورد آن بدهید. آموزش‌های مختلفی را برای مخاطب‌های خودتان منتشر کنید.

برای افزایش فروشتون میتونید از اینستاگرام کمک بگیرید و به کسب و کارتون رونق بدید، در مورد الگوریتم اینستاگرام بیشتر مطالعه کنید تا بتونید در اینستاگرام بدرخشید و همچنین میتونید راهنمای کسب درآمد از اینستاگرام را نیز مطالعه کنید تا با روش های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا شوید.

تاریخ

18 می 2019

دسته بندی

شبکه های اجتماعی

Custom Field

Enter some text here

اشتراک گذاری