خدمات اپلیکیشن های فروشگاه ساز چیست؟

دروناَپ > blog  > خدمات اپلیکیشن های فروشگاه ساز چیست؟
خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز

خدمات اپلیکیشن های فروشگاه ساز چیست؟

خدمات اپلیکیشن های فروشگاه ساز چیست؟ و مزایای استفاده از خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز برای کاربران آن چه می باشد؟ اگر به فکر راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کم دردسر بوده اید حتما مایل اید به طور کامل با خدمات یک اپلیکیشن فروشگاه ساز آشنا شوید.

اپلیکیشن دروناَپ

اپلیکیشن دروناَپ

در ابتدا لازم است بگوییم دروناَپ یک اپلیکیشن فروشگاه ساز اینترنتی می‌باشد که در دو نسخه ی خریدار و فروشنده در دسترس است. فروشندگان در دروناَپ می‌توانند فروشگاه اینترنتی خود را به سادگی و بدون هیچ هزینه ای برای طراحی فروشگاه خود، راه اندازی کنند. و خریداران به آسانی در دنیایی از محصولات متنوع به خرید بپردازند.

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ برای فروشندگان چیست؟

فروشگاه ساز دروناَپ به فروشندگان خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

1. مشاهده سفارش ها

در این قسمت، سفارش های شما در سه مرحله در حال بررسی، ارسال شده و تکمیل شده مشخص شده است.

2. مدیریت سیستم میزان فروش کالا و موجودی آن

با توجه به میزان نمایش داده شدن کالا برای هر بار مشاهده توسط خریدار می‌توان میزان تمایل به خرید را آنالیز کرد و همچنین در درونآپ می توان میزان موجودی کالا را مدیریت کرد به صورتی که در هنگام اتمام کالا هشداری به فروشگاه اعلام خواهد شد.

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسخه فروشنده

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسخه فروشنده

3. امکان تعریف چند حساب بانکی جهت تسویه حساب

این امکان که هر دفعه تسویه حساب به حساب های مختلف شما کاربران عزیز واریز شود با تعریف چند حساب کاربری و درخواست تسویه حساب با آن شماره حساب تسویه حساب کاربران با شماره مشخص شده انجام می‌شود.

4. تعیین وضعیت سفارش و ارسال کد پیگیری

پس از دریافت پیغام خرید از طرف خریدار در دروناَپَ فروشگاه میتواند در صورت جور نبودن کالا و یا آماده بودن کالا وضعیت سفارش را به صورت های (در حال بررسی-ارسال شده- تکمیل شده) قرار دهد و کد پیگیری مرسوله را تعریف کند، مشتری میتواند از درگاه پیگیری مرسوله وضعیت سفارش خود را پیگیری کند.

5. امکان تماس با مشتری

دروناَپ قابلیت تماس بین مشتری و فروشگاه را فراهم کرده تا با سهولت انتقال اطلاعات بین هر دو، ارتباط به راحتی صورت بگیرد. اساسا کار درونآپ بر پایه اعتماد می‌باشد.

6. پنل فروشگاه و مدیریت محصولات

در قسمت پنل فروشگاهی، فروشگاه می‌تواند به تعداد نامحدودی محصول با دسته بندی های مختلف درون سیستم تعریف کند و از این طریق محصولات خود را مدیریت کند.

7. امنیت و اطمینان برای ارتباط در فضای مجازی

به دلیل مشکلات زیاد فضای مجازی، از بابت امنیت اطلاعات و برقراری ارتباطات، در درونآپ با فضای کاملا امن و مطمئن کاربران می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کرده و نگران فیلترینگ و هک و … نباشند.

8. استفاده از درگاه های بانکی امن و پرداخت آنلاین

خرید آنی و پرداخت در لحظه و حتی مطمئن از بابت پرداخت در محل توسط این سیستم فراهم گشته است. مشکلات پرداخت ها با یک درگاه و تداخل حساب از بین رفته است و در این نرم افزار امکان پرداخت آنی در چند درگاه وجود دارد.

9. خرید و فروش بدون واسطه

همواره بیشترین سود ها را در پروسه تولید تا مصرف واسطه ها می‌برند. استفاده از این سیستم پای واسطه ها را به طور کامل، از بین می‌برد و باعث رونق و رشد سریع‌تر اقتصاد کشور خواهد شد.

10. کاهش دغدغه تماس و سفارش گیری سنتی

آشفتگی فکری از تماس های زیاد و مکرر، یکی از دغدغه های فروش سنتی است. وجود این نرم افزار نه تنها باعث از بین رفتن این مسائل می‌شود، بلکه باعث بالا رفتن خروجی درآمد فروشگاها و ایجاد حس رضایت بین خریدار و فروشنده خواهد شد.

11. دلیوری کالا توسط سیستم پست و پیک به صورت اتوماتیک

در این سیستم دیگر نیاز به حضور شما در اداره پست برای تحویل کالا و پست مرسوله نخواهد بود. پس از اتمام پروسه، خرید و مشخص شدن کد مرسوله کالا طی یک درخواست مرسوله از شما در محل تحویل گرفته شده و طی زمان مشخص شده بدست خریدار خواهد رسید.

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ برای خریداران چیست؟

خریداران می توانند به کمک دروناَپ، یک خرید مطمئن اینترنتی را تجربه کنند. برخی از خدماتی که فروشگاه ساز دروناَپ به خریداران می‌دهد در زیر آمده است:

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسخه خریدار

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسخه خریدار

1. مشاهده لیست همه خریدها و برآورد سود خرید

این امکان جهت نمایش سفارشات کاربران (درحال انتظار،درحال انجام و تکمیل شده) به همراه تاریخ، ساعت ، روز ایجاد گردیده، همچنین کسر مبلغ بابت خرید و تراکنش های ناموفق و میزان سود بدست آمده برای کاربران به نمایش گذاشته شده است.

خدمات اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسخه خریدار

2. موقعیت کالا

برای پیگیری فرایند کالای پستی کاربران می توانند با استفاده از کد مرسوله و امکان ایجاد شده در خود نرم افزار از وضعیت مکانی کالای خود به صورت لحظه به لحظه اطلاع کسب کنند.

3. کیف پول

دراین قسمت کاربرمی تواند مبلغی را برای خرید های خود تعیین کرده و در هنگام خرید کالا، هزینه محصول را از کیف پول کسر شود. این امر سبب سهولت درهر بار خرید خواهد شد.

4. تیکت

مشکلات و نظرات از طریق تیکت، اطلاع رسانی و بررسی خواهد شد.کاربران می توانند در بخش چت با فروشگاه مشکلات یا تیکت های خود را ارائه دهند.

5. معیوب بودن کالا

در صورتی که کالای خریداری شده معیوب یا ناسالم باشد با ارسال تخلف از طرف خریدار در نرم افزار، پس از تایید معیوب بودن و بررسی تخلف توسط دروناَپ وجه پرداختی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است اختلاف رنگی و سلیقه ای بدلیل انتخاب توسط مشتری قابل قبول نخواهد بود.

6. ارائه تخفیفات

فروشگاه ساز دروناَپ، لذت خرید و فروش در محیطی پویاست ، خریداران می توانند نسبت به میزان خرید های خود از تخفیفات جذاب دروناَپ بهرمند شوند تا سود قابل توجهی از خرید خود داشته باشند.

7. تحویل کالا به انتخاب شما

خریداران محترم می توانند اجناس تهیه شده از فروشگاه ساز دروناَپ را به صورت های مختلف دریافت کنند.این امکان وجود دارد تا خریداران نوع ارسال کالای خود (پیشتاز، ویژه، معمولی و …) را در هنگام خرید کالا انتخاب کنند.

8. امتیاز دهی و خدمات بیشتر برای مشتریان وفادار

فروشگاه ساز دروناَپ امتیازات قابل توجهی برای مشتریان وفادار خود به پاس حسن انتخاب آنها تعریف کرده است که از خدمات بیشتر (تبلیغات ، آفر های نرم افزار و……) بتوانند استفاده نمایند.

9. مدیریت زمان و مایحتاج

زمان از ارزشمند ترین دارایی های افراد به حساب می آید، دروناَپ ضمن کاهش اتلاف وقت در خرید های کاربران عزیز در قسمت مدیریت مایحتاج مشتریان ،خدمتی نوین جهت مدیریت کالا های مصرفی و موجود آنان و ارسال هشدار کمبود موجودی در زمان های مختلف عرضه کرده است.

و اما مزایای استفاده از اپلیکیشن فروشگاه ساز دروناَپ نسبت به سایر فروشگاه ساز ها کدامند؟

1. پیگیری سفارش به همراه کد مرسوله

پس از ثبت سفارش و تغییر وضعیت از در حال انجام به ارسال مرسوله ،خریدار میتواند با استفاده از کد مرسوله لوکیشین مرسوله ی خود را در هر زمانی ملاحضه کند.

2. تفکیک درآمد

اگر چند فروشگاه دارید که محصولات مختلفی ارائه میدهید ، میتوانید فروشگاه های مختلف ایجاد کنید و درآمد آن ها را تفکیک کنید.

3. تسویه حساب سریع به حساب دلخواه

پس از تایید خریدار، تسویه حساب شما به  هر حسابی که معرفی کرده اید انجام خواهد گرفت.
شما میتوانید بی نهایت حساب از خودتان به سیستم معرفی کنید .و در هنگام تسویه هر یک از حساب های خود را جدا گانه مشخص کنید.

4. حسابداری منظم و دقیق

به راحتی میتوانید فروش روز ، دیروز و ماه و سالیانه خود را ببینید و روند رشد و صعود خود را بررسی نمایید و مشتریان و سفارشات آن را ها مدیریت کنید.

5. درگاه پرداخت بانکی

فروشندگان میتوانند به محض احراز هویت، محصولات خود را در اپلیکیشن قرار دهند و توسط درگاه های بانکی دروناَپ کالای خود را بفروش برسانند.

6. اختصاصی بودن

اپلیکیشنی رایگان بدون هزینه بالای برنامه نویسی و توسعه.  صرفا برای هر فروشگاه بدون تداخل فروشگاه های رقیب با فروشگاه شما.

7. تعرفه مناسب و منعطف

دروناَپ با رشد روز افزون درآمدی شما و افزایش فروش شما کمیسیون خود را به شکل چشم گیری کاهش می دهد چرا که معتقدیم به فروشندگان بزرگ و سودآور با دریافت کمسیون کمتر امتیاز دهیم تا با رضایت بیشتر جزء خانواده دروناَپ بمانند.

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

بدون نظر