در مورد همکاری در فروش بیشتر بدانید

دروناَپ > blog  > در مورد همکاری در فروش بیشتر بدانید
همکاری در فروش

در مورد همکاری در فروش بیشتر بدانید

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش یک تکنیک فروش آنلاین است که به صاحب یک کالا اجازه می‌دهد فروش خود را با کمک اشخاص دیگر افزایش دهد. همکاران فروش با توصیه محصول به دیگران، از خرید آن ها کمیسیون دریافت می کنند.

هزینه ای که مشتری بابت خرید محصول و یا خدمات از طریق همکاری فروش می‌پردازد با هزینه ی خرید مستقیم تفاوتی ندارد.

در حالی که صاحبان کالا به خاطر کمیسیونی که باید بپردازند سود کمتری به دست می آورند، اما آن ها خریداران جدیدی را پیدا می کنند که احتمالا خودشان نمی توانستند آن ها را بیابند.

 

 

افزایش فروش با همکاری در فروش

افزایش فروش با همکاری در فروش

درآمد همکاری فروش می تواند کمیسیون اولین خرید باشد و یا این که می تواند درآمد های دوره ای از هر بار پرداخت مشتری، مثل فروش و یا حق عضویت باشد.

 

عموما برای مشارکت در فروش چکار باید کرد؟

بازاریابان همکاری فروش را می توانند از چند طریق آغاز کنند:

 

  • ثبت نام برای همکاری فروش در سایت های خرده فروشی
  • پرس و جو از مشتریان کنونی در مورد محصولات و خدمات مورد علاقه یشان و سپس تماس با تامین کنندگان آن محصول و یا خدمت و درخواست همکاری در فروش.
  • جستجوی محصولاتی که با سایت بازاریاب مرتبط است و همچنین برای مخاطبان هدف نیز جذاب است. شما می توانید لینک همکاری فروش این سایت ها را در سایت خود قرار دهید.

 

همکاری فروش چگونه کار می کند؟

 

همکاری فروش

همکاری فروش

بعد از تایید عضویت در سیستم همکاری فروش، بازاریاب ها یک URL اختصاصی دریافت می کنند که لینک مختص به همان بازاریاب است. سپس آن لینک را برای اعضای خبرنامه ی ایمیلی خود، کاربران سایت و یا شبکه های اجتماعی از طریق تبلیغات و یا متن، ارسال می کنند. وقتی کسی روی آن لینک کلیک کند، نرم افزار آن کلیک و همچنین خرید های مرتبط با آن کلیک را در حساب کاربری آن بازاریاب ذخیره می کند. وقتی کمیسیون ها به مقدار تعیین شده برسد سود همکار واریز خواهد شد.

 نکات تکمیلی

نکته مهمی که وجود دارد این است، زمانی این همکاری را مطرح کنید که یک لینک همکاری برای فروش داشته باشید.

همکاری فروش زمانی بیشترین بازده را دارد که محصولات شما مورد علاقه ی مخاطبانتان باشد. علاوه بر آن، خیلی از همکاران فروش موفق، توصیه می کنند که محصولاتی را انتخاب کنید که با آن ها آشنا هستید. این آشنایی با محصول، خدمات و یا برنامه ها باعث می شود بین همکار فروش و کاربر نهایی اطمینان ایجاد شود.

منبع:
https://www.shopify.com/encyclopedia/affiliate-marketing

 

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

بدون نظر