کار در منزل به کمک سایت شیپور و دیوار

دروناَپ > مقالات  > کار در منزل به کمک سایت شیپور و دیوار
کار در منزل با سایت شیپور و دیوار

کار در منزل به کمک سایت شیپور و دیوار


سایت های آگهی اینترنتی مانند شیپور و دیوار، بستر مناسبی برای کار در منزل است. بسیاری از افراد به تبلیغ محصول خود در این سایت ها می پردازند.


کاربران می توانند آگهی های خود را رایگان در این سایت ها قرار دهند، اما شاید مخاطبین، به این آگهی ها اطمینان نکرده و لذا خریدی انجام ندهند.

دروناَپ چیست؟

دروناَپ یک فروشگاه ساز رایگان است که در دو نسخه ی خریدار و فروشنده تهیه گردیده است. فروشندگان می‌توانند با بارگزاری محصولاتشان در دروناَپ، و به اشتراک گذاری لینک فروشگاه در شبکه های اجتماعی، کسب و کار اینترنتی خود را رونق دهند.

خریداران نیز با نصب اپلیکیشن خریدار دروناَپ، می‌توانند از یک خرید مطمئن اینترنتی لذت ببرند، درگاه پرداخت امن، کیف پول، ارتباط با فروشنده از طریق اپلیکیشن و بسیاری موارد دیگر از خدمات دروناَپ برای خریداران است.

برای اطلاعات بیشتر مقاله ی دروناَپ چیست را مطالعه نمایید.

دروناَپ چگونه به کار در منزل کمک می کند؟

با توجه به گزارش های سایت volusion.com، پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۹، ۱۳.۷ درصد از کل خرده فروشی، در اینترنت انجام شود. خیلی از افراد توانسته‌اند با فروش محصولات در اینترنت، درآمد خوبی کسب کنند.

با ثبت نام در دروناَپ، شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را بدون هزینه راه اندازی کنید. عضویت در دروناَپ چندین مزیت دارد که می تواند به شما در رونق کسب و کار اینترنتیتان کمک کند. برای مثال شاید یکی از دغدغه های فروشندگان، نداشتن درگاه پرداخت باشد که دروناَپ این مسئله را با فراهم کردن درگاه پرداخت آنلاین، برطرف کرده است. دروناَپ در حال توسعه سیستم ارسال کالا می باشد که با کمک این سیستم، مامور پیک بعد از ثبت سفارش و تایید فروشنده، برای دریافت و ارسال مرسوله به سمت فروشنده حرکت می‌کند.

حتما در اینستاگرام فروشگاه های زیادی را دیده اید که در حال تبلیغ و فروش محصولاتشان هستند. این فروشگاه ها توانسته اند با بهره گیری از قدرت شبکه های مجازی، کسب و کار خود را رونق داده و به دنبال مشتریان جدید باشند.

کار در منزل به کمک سایت شیپور و دیوار

شما می توانید به عنوان عمده فروش یا خرده فروش، محصولاتتان را در سایت شیپور و یا دیوار تبلیغ کنید، و در تبلیغ کد فروشگاهتان را درج کنید. اگر محصولی برای فروش ندارید می‌توانید مقاله‌ی انتخاب محصول برای فروش آنلاین را مطالعه نمایید.

۲ نظرات
  • مهتاب
    پاسخ
    نوشته شده در۴:۴۱ ب.ظ, شهریور ۱۴, ۱۳۹۸

    سلام، روزتون بخیر، آیا می تونیم محصولات صنایع دستی مثل دستبند و آویز و .. را هم در این اپلیکیشن برای فروش بگذاریم؟

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت