دروناَپ، فروشگاه ساز رایگان فارسی

دروناَپ > blog  > دروناَپ، فروشگاه ساز رایگان فارسی
فروشگاه ساز رایگان برای اینستاگرام

دروناَپ، فروشگاه ساز رایگان فارسی

اگر به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی خود باشید، حتما با تعداد زیادی فروشگاه ساز رایگان اینترنتی مواجه شده اید ما امروز قصد داریم یکی از بهترین فروشگاه ساز های فارسی رایگان را به شما مغرفی کنیم که امکانات آن کار شما را بسیار راحت خواهد کرد. این فروشگاه ساز ها قابلیت های بسیار خوبی دارند و حتی از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کنند، اما نکته اینجاست که این فروشگاه ساز ها، اصالتا ایرانی نیستند.

اپلیکیشن فروشگاه ساز رایگان دروناَپ، به دست مهندسین ایرانی طراحی شده است. و به عنوان یکی از بهترین فروشگاه سازهای فارسی رایگان، به شما کمک می کند که فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی راه اندازی کنید، محصولات خود را بارگذاری کنید و از یک فروش اینترنتی مطمئن لذت ببرید.

دروناَپ یک اپلیکیشن فروشگاه ساز است که با نصب آن بر روی موبایل خود، می توانید از خدمات یک فروشگاه ساز بهره مند شوید. در هنگام ثبت نام، لینک اختصاصی فروشگاه خود را از دروناَپ دریافت کرده و آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

دروناَپ کاملا فارسی بوده و پشتیبانی آن نیز به زبان فارسی است. از ویژگی های دروناَپ می ‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • فروشگاه ساز کاملا فارسی
  • درگاه پرداخت آنلاین
  • سیستم ارسال کالا
  • ارتباط با مشتری از طریق اپ
  • کد و لینک فروشگاه برای اشتراک در شبکه های مجازی

در مورد دروناَپ بیشتر بدانید

دروناَپ یک فروشگاه ساز رایگان می باشد که بسیاری از قابلیت های یک فروشگاه اینترنتی را به فروشندگان می دهد. با کمک دروناَپ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان بسیار ساده شده است. دروناَپ یک فروشگاه ساز رایگان با قابلیت های فوق العاده می باشد. دیگر نیازی نیست برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هزینه ی زیادی کنید. دروناَپ دارای یک درگاه پرداخت آنلاین است که به فروشندگان این امکان را می دهد تا هزینه ی کالای خود را اینترنتی دریافت کنند. فروشندگان می توانند محصولات خود را در دروناَپ بارگزاری کنند، سپس لینک فروشگاه خود را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به اشتراک بگذارند. یکی از مزیت های این فروشگاه ساز این است که فروشگاه شما همیشه در دسترس کاربران و مشتریان است. هر فروشنده ای نمی تواند در دروناَپ ثبت نام کند، پس مشتریان می توانند به فروشگاه هایی که از دروناَپ استفاده می کنند اطمینان کنند.

درناَپ

فروشگاه ساز رایگان

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

بدون نظر